Firmu Flatsix založil p. Dostál v roce 2013 s cílem vybudovat kvalitní nezávislý servis Porsche.

Postupem času se podařilo vybudovat profesionálně vybavený servis, který ctí hodnoty a postupy Porsche, ale na druhou stranu není omezen zkostnatělými korporátními předpisy.

Ke každému zákazníkovi se přistupuje individuálně s cílem jeho potřeb a zájmů.

7 důvodů, proč svěřit Vaše Porsche právě do našeho servisu

1) Naši práci děláme srdcem

Baví nás plnit sny „velkých kluků“ tak, aby platilo motto: jako malí jste si s ním hráli, nyní jej (Porsche) můžete vlastnit!

2) Otevřené, férové jednání

Přestože se neustále zdokonalujeme, může se stát, že narazíme na problém, který nás zaskočí. Ano, neumíme vše a nebojíme se Vám to sdělit. Předem děkujeme, pokud nám dáte prostor a čas nový úkol vyřešit. V takovém případě Vám neúčtujeme čas v plném rozsahu, nebylo by to fér.

3) Vysoká kvalita

Snaha přiblížit se německému standardu vysoké kvality námi provedených služeb – za naší prací si stojíme, v případě eventuálního problému se vždy k reklamaci stavíme čelem.

4) Necílíme na rychlý zisk

Naším hlavním cílem je udržet si přízeň Vás, zákazníků, případně rádi přivítáme nové. Proto stále rozšiřujeme nabídku služeb.

5) Výhodnost poměru cena/výkon

Snažíme se maximalizovat výhodnost poměru cena/výkon. Mj. i proto jsou naše marže a provize nižší než je běžné na trhu.

6) Spolupracujeme pouze s osvědčenými partnery

Všichni naši dodavatelé a obchodní partneři jsou pečlivě vybráni, musí nabízet kompetitivní obchodní podmínky a zároveň garantovat vysokou míru kvality.

7) Použití originálních dílů či vyzkoušených produktů z druhovýroby

Základní náhradní díly používáme originál od Porsche, v omezené míře náhrady z důvodu ještě vyšší kvality a nižší ceny. V případě nutnosti pracujeme i s použitými díly, které nemají vliv na funkčnost a spolehlivost vozu. Pro maziva a jiné náplně padla volba na originální pro Porsche – značku Pentosin  a Porschem doporučený Mobil 1.Tak neváhejte a navštivte náš SERVIS PORSCHE 🙂
za FLAT SIX s.r.o., Ing. Petr Dostál, jednatel