Používáme cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více.
NEZÁVISLÝ SERVIS PORSCHE

1) naši práci děláme srdcem

baví nás plnit sny „velkých kluků“ tak, aby platilo motto: jako malí jste si s ním hráli, nyní jej (Porsche) můžete vlastnit!

2) otevřené, férové jednání

Přestože se neustále zdokonalujeme, může se stát, že narazíme na problém, který nás zaskočí. Ano, neumíme vše a nebojíme se Vám to sdělit. Předem děkujeme, pokud nám dáte prostor a čas nový úkol vyřešit. V takovém případě Vám neúčtujeme čas v plném rozsahu, nebylo by to fér.

3) vysoká kvalita

Snaha přiblížit se německému standardu vysoké kvality námi provedených služeb – za naší prací si stojíme, v případě eventuálního problému se vždy k reklamaci stavíme čelem.

4) necílíme na rychlý zisk

Naším hlavním cílem je udržet si přízeň Vás, zákazníků, případně rádi přivítáme nové. Proto nabízíme řadu služeb zdarma, u vozu prodaného přes náš bazar sdělujeme stav poctivě – na rozdíl od většiny autobazarů nechceme primárně vydělat na prodeji auta a o kupujícím pokud možno dále neslyšet – naopak, budeme rádi, pokud se k nám nový majitel Porsche vrátí a bude spokojen.

5) výhodnost poměru cena/výkon

Snažíme se maximalizovat výhodnost poměru cena/výkon. Mj. i proto jsou naše marže a provize nižší než je běžné na trhu. Na druhou stranu pak nemáme prostor nabídnout Vám např. 50.000 Kč slevu za vůz v případě využití financování kupní ceny.

6) spolupracujeme pouze s osvědčenými partnery

Všichni naši dodavatelé a obchodní partneři jsou pečlivě vybráni, musí nabízet kompetitivní obchodní podmínky a zároveň garantovat vysokou míru kvality.

7) použití originálních dílů či vyzkoušených produktů z druhovýroby

základní náhradní díly používáme originál od Porsche, v omezené míře náhrady z důvodu ještě vyšší kvality a nižší ceny. V případě nutnosti pracujeme i s použitými díly, které nemají vliv na funkčnost a spolehlivost vozu. Pro maziva a jiné náplně padla volba na originální pro Porsche – značku Pentosin link sipka a Porschem doporučený Mobil 1.

Tak neváhejte a navštivte náš SERVIS PORSCHE :)
za FLAT SIX s.r.o., Ing. Petr Dostál, jednatel

Přes rok jsme hledali vhodného partnera pro pojištění Porsche. Problém této značky je právě v jejím luxusním vnímání i pojišťovnami. Nezřídka se setkáte s tím, že na Porsche za 250.000 Kč (např. Boxster 986) dostanete nabídku pojištění přes 70.000 Kč/rok, to opravdu nedává smysl. Často nefungují ani srovnávače pojištění jako epojisteni.cz apod. – prostě vhodný produkt nenaleznete vůbec případně za nesmyslnou cenu. Další komplikací je stáří vozů. Hodně pojišťoven neumí pojistit ojeté Porsche starší 10ti let.

Finální volba padla na Allianz a ČPP. Pojištění Vám sjednáme na místě, vysněné auto tak můžete ihned přihlásit. Alernativně se nám podařilo pojistit klienta u Kooperativy nebo ČSOB pojišťovny.

Financování

Zde jsme pro budoucí klienty Porsche hledali hlavně akontaci pod 30 % a nízké RPSN. Navázali jsme spolupráci s sAutoleasing (Erste), Moneta Leasing (ex-GE Money)

Dne 31.7.2002 byla schválena tzv. Bloková výjimka. Jde o Nařízení Komise ES1400/2002 rozšířené a doplněné o dalších sedm až osm dokumentů (BV 330/2010, BV 461 2010, čl. 26 směrnice 2007/46/ES, Nařízení Komise 715/2007 a 692/2008, doplňkové pokyny, pokyny k vertikálním omezením). Vám jako majiteli vozidla přináší možnost svobodné volby, kde jej necháte opravit nebo provést pravidelnou údržbu. Výrobce vozidla tedy nesmí vázat záruky a prodloužené záruky na servis prováděný pouze v autorizovaných servisech. Nezávislý servis tak může při dodržení postupů předepsaných výrobcem vozidla a při použití originálních nebo kvalitativně rovnocenných dílů servisovat auta bez ztráty záruky (vyjma svolávacích akcí výrobce a oprav závad způsobených procesem výroby vozidla). Břemeno dokazování o provádění nekvalitní údržby a použití dílů neoriginální kvality je na straně značkového servisu. Pro majitele vozidla vyplývá pouze povinnost dodržovat servisní intervaly stanovené výrobcem vozidla, zajistit řádné vedení záznamů v servisní knížce a dbát na to, aby byly používány díly v originální kvalitě.

Celý dokument je k dispozici např. na stránkách Svazu prodejců a opravářů motorových vozidel České republiky (SAČR). Kompletní znění naleznete zde link sipka.

Mýtus 1: Záruční servis lze provádět výhradně v autorizovaném servisu?

Máte vůz v záruce a bojíte se, že porušíte záruční podmínky, pokud byste navštívili náš servis? Nebojte se, i na to jsme připraveni. V celé EU totiž platí tzv. Bloková výjimka, která mj. říká, že každý majitel vozu v záruce má právo navštívit neautorizovaný servis, aniž by přišel o záruku.

Více se můžete dočíst zde link sipka.

Mýtus 2: Sním mít Porsche, nebo jej alespoň řídit… Ale Porsche je přeci pouze pro horních deset tisíc vyvolených...

Rádi Vás přesvědčíme, že pořídit si Porsche může i zástupce střední třídy, důvodů je několik:

  • Pořizovací cena některých modelů klesá.
  • Spolehlivost vozů je při dodržování údržby a doporučení vysoká.
  • Náročnost z hlediska cen a úkonů je srovnatelná s Audi či BMW. Naše sazby začínají od 600Kč/h bez DPH*.
  • I pojištění umíme sjednat výhodnější – provoz Porsche je tak rozumný.

* platí pro modely 92x, 944, 968, 986, 996 kromě turba, 993 a 964, dále Cayenne I+facelift (955/957)

Aktuálně se specializujeme na všechny vodou chlazené modely Porsche, tj. vozy vyrobené přibližně v osmdesátých letech  po současnost:

  • Porsche 911, typ 996, 997, 997/2, 991 ale vzduchové ikony typ 964 a 993
  • Porsche Boxster/Cayman, typ 986, 987, 981
  • Porsche Cayenne, typ 955, 957, 958
  • Porsche typu transaxle, typ 924, 944, 928, 968
  • Porsche Panamera a Macan

Pro lepší orientaci doporučujeme prohlédnout si podrobnosti o modelech zde (připravujeme).

FLAT Six s.r.o., Zděbradská 56, 251 01 Říčany, tel.: 603 470 848
E-mail: info@flatsix.cz, www.flatsix.cz